Tallinna kesklinnas Uus-Tatari tänaval asuv JEM Ilusalong müüb ja kasutab kvaliteetseid Löwengrip Care & Color ilutooteid tundlikule nahale ja juustele. Vestlesime salongi omaniku, juuksur Kristi Jürmaga ning saime teada, milline on tema lemmiktoode Löwengripi valikus ning mis on tüüpilised vead koduses juuksehoolduses.

Kuidas sai sinust juuksur ja salongiomanik?
Mulle on alati meeldinud kunstiga tegeleda ja juuksuri amet on üks selle väljendusviisidest. Ilusalong JEM omanikuks sain aasta tagasi, kui eelmine omanik samas asukohas tegevuse lõpetas. Salongi pidamine on meeskonnatöö ja ilma tublide kaaslasteta see ei toimi. Minu kummardus juuksuritele Mari Klemmerile, Merli Murumäele ja Annely Joale. Meie salongi lisaväärtus on tasemel meigiteenus, mida pakub Kersti Murumägi. Esimene tegevusaasta on olnud huvitav ja väljakutseid täis – tegime remonti, uuendasime sisustust ja toodete ning teenuste valikut. Samuti oleme arendanud oma kodulehte www.jem.ee rohkem meie näoliseks.

Milliseid juuksehooldustooteid iga päev kasutada soovitad?
Kõige olulisem on leida endale sobiv šampoon ja palsam, ka meestel. Teiseks mõelda, kuidas täpsemalt tahad välja näha ja sellest tulenevalt valida viimistlustooted. Väike juukselakk võiks iga naise kosmeetikakotis olemas olla, isegi kui ta igapäevaselt oma juukseid soengusse ei säti. Minu isiklik lemmik juuksehooldustoode on niisutav õli, mis teeb juuksed pehmeks ja kammitavaks kuni järgmise pesuni, nii siidist efekti ainult palsamiga ei saavuta.

2 soovitust ja 2 viga, mida juuksehoolduses teada

Kui soovid ilusaid juukseid siis ära unusta erihooldust. Kuivadele ja kahustele juustele soovitan aeg-ajalt hooldavat maski teha, näiteks Löwengrip The Cure juuksemaski.
Blondeeritud ja heledaks salgutatud juuksed vajavad iga pesu järgselt toitvat õli – Löwengip Hydration Heaven Hair Oil on õhuline, imendub hästi ja lõhnab mõnusalt. Liiga palju ei maksa õli juustesse panna, muidu muutuvad juuksed kiiresti rasuseks. Piisab 1-2 tilgast.
Peamine viga, mida juuste eest hoolitsemisel tihti tehakse on lohakas pesu.
Samuti valitakse tihtipeale valed tooted või liialdatakse nende kasutamisega.
Sinu lemmiktoode Löwengrip Care & Color valikust
Minu lemmiktoode Löwengripilt on Pixie Dust juukselakk – see on nii õrn, lõhnab kookose järgi, ei määri juukseid ega tee neid raskeks. Ideaalne lokkide tegemiseks.

Kes on JEM Ilusalongi klient ja mis teeb su salongi eriliseks?
JEM-i klient hindab personaalset teenindust, väärtustab oma aega, teeb broneeringu internetis ning samuti võib ta kindel olla meie toodete kõrges kvaliteedis.

Kristi-Jyrma-LCCAlllikas: Löwengrip